Residence s vlastní pláží a vodní plochou Hrádek

Residence s vlastní pláží a vodní plochou Hrádek

Číslo zakázky:0392
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Volný
Jaroslav  Kalabza, MBA
Realitní specialista
Telefon: 722 955 521
Telefon kancelář: 722 955 521

Cena na vyžádání

Dohodou. Lze jednat.

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha5209
Užitná plocha400
Zastavěná plocha150
Rok výstavby2010
Počet podlaží2
Zdroj vodyveřejný vodovod
Parkovánína vlastním pozemku
Počet parkovacích míst100
Popis

Exklusivní prodej výjimečné Residence s vlastní pláží orientované na jih a vlastní vodní plochou, která je dlouhodobě zcela nejčistší ve Východních Čechách. Residence se nachází mezi Pardubicemi a Hradcem Králové. Pardubice 8 km (10 min.), Hradec Králové 15 km (15 min.), dálnice D11 8 km (10 minut), Praha Černý Most 50 minut (85 km).

Stavba z roku 2010, zkolaudováno jako Rodinný dům s restaurací (vč. teplé kuchyně) roku 2013. Residence má na LV číslo popisné, účel bydlení a lze financovat prostřednictvím hypotečního úvěru. Výjimečné a specifické faktory nemovitosti. Nemovitost leží přímo na pláži písníku Hrádek (+ vodní ploše) u Pardubic, přičemž se jedná o jedinou plochu (kolem celého pobřeží písníku Hrádek) určenou územním plánem obce k bydlení 150 m2, přičemž veškeré další ostatní plochy náležící k nemovitosti o výměře 5.062 m2 jsou územním plánem označeny jako plochy občanského vybavení, které lze až ze 40 % zastavět stavbami do 2.NP + obytné podkroví. Příklady přípustných staveb dle územního plánu:

Další stavby a zařízení pro ubytování, stravování a obsluhu území, nebo stavby a zařízení pro tělovýchovu a sport, nebo služební byty správců a majitelů zařízení, nebo stavby a zařízení pro související dopravní a technickou infrastrukturu, apod. Všude kolem na cizích pozemcích je již stavební uzávěra, čímž je dána atraktivita, exkluzivita, tzn.výjimečnost nemovitosti.

Místo je vyhledávaným potápěčským rájem s velkou viditelností, stejně tak i rybářským revírem. Poblíž je dlouhodobě vyhlášené nudistické centrum. Poblíž se výhledově plánuje mezinárodní výcvikový jachtařský kemp. Každý rok je residence využívána mezinárodním triatlonovým závodem CZECHMAN. Vlastní pláž na jih s vlastním molem a částí vodní plochy. Nemovitost je mimo záplavové území a mimo další těžbu štěrkopísku. 

Kapacita: Parkování až pro 100 aut na pozemku. Akce až pro 200 lidí. Venkovní krytá terasa pro 50 lidí, restaurace s barem 40 míst.

Dispozice: 1.NP Restaurace s barem (8 x 8 m), zázemí pro personál (šatna a sociální zařízení), zvlášť dámské a pánské sociální zařízení, kuchyň 8 x 5 m, sklad potravin 8 x 4 m (sudy, basy, suchý sklad, apod.), místnost pro mrazící boxy, technická místnost s tepelným čerpadlem a technickým zázemím, odstavné kryté boxy pro 2 auta (box kola, motorky), venkovní krytá terasa 100 m2. 2.NP byt 3+KK, 151 m2 s vlastním schodištěm a 8 m2 terasou s výjimečným jižním výhledem přes vlastní pláž na vodní plochu. 2x koupelna, sprcha i vana, kuchyň. Ubytovací kapacita až cca 15 lidí, ideálně 6.

Technické: Protherm + zateplení, plechová střecha, nepodsklepené, elektřina 220 i 400 V vedena v okolí výhradně zemí, napojení na veřejný vodovodní řád. Vytápění + ohřev vody tepelné čerpadlo země-voda s vysokým pořizovacím nákladem (2x předimenzováno, tzn. vytopí ještě jeden takový dům, či další objekty. 600 metrů dlouhé kolektory v zemi), podlahové vytápění. Celkový roční náklad na vytápění a ohřev vody cca 7.000,- Kč. Odpad septik 15 m3. Internet, satelit, kamerový systém, zabezpečovací systém na PCO, infra noční závory a systém s nočním viděním, apod. Cihlový komín pro případně velký vnitřní krb uprostřed.   

Celou fotodokumentaci a popis lze z hlediska obsáhlosti nalézt pouze na domovských stránkách exklusivního zprostředkovatele. Další informace vážným zájemcům pouze na telefonické vyžádání.