Rodinný dům 7+2, 2x garáž, dílna

Rodinný dům 7+2, 2x garáž, dílna

Číslo zakázky:0372
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Rostislav Doležal, MBA
Realitní specialista
Telefon: 775 136 388
Telefon kancelář: 722 955 521

Cena na vyžádání

Kontaktovat makléře

Podrobné informace
Celková plocha1048
Užitná plocha240
Stav budovypo celkové rekonstrukci
Vytápěníústřední dálkové
Zdroj vodyvlastní studna
Kanalizaceveřejná kanalizace
Popis

Exklusivní prodej rodinného domu 7+2 v obci  Čeperka s prostornou garáží, dílnou, letní kuchyní s udírnou, technickými místnostmi a prádelnou. Pozemek má celkovou výměru 1.048 m2.

Dispozice:
1) Suterén: Nadstandardně velký suterén o 3 místnostech je vhodný pro zbudování sauny a domácího fitness atd.
2) 1.NP:  3 pokoje, menší kuchyňka, koupelna s rohovou vanou a sprchovým koutem, WC, chodba s úložnými prostory, vstup do suterénu i 2.NP.
3) 2.NP: 4 pokoje, kuchyň se spíží, koupelna s vanou a WC, terasa, vstup do volného půdního prostoru velké pyramidové střechy, kde je možné vybudovat další obytné místnosti
4) Ostatní části domu: velká garáž s dílnou, menší garáž, technická místnost, 2x menší sklad, prádelna a letní kuchyň s udírnou

Rodinný dům prošel celkovou průběžnou rekonstrukcí: nová střecha s kvalitní betonovou krytinou, nová fasáda, nová plastová 6-ti komorová okna se žaluziemi a sítěmi proti hmyzu, kuchyňská linka, koupelna a WC, rozvody vody a odpadů v plastu, nové rozvody ústředního vytápění v mědi napojené na dálkové vytápění z Opatovické elektrárny (naprosto bezúdržbový a bezkonkurenčně nejlevnější způsob vytápění). Dům je možné vytápět i centrálním kotlem na dřevo. Na pozemku je studna s pitnou vodou napojená do domu. Dům je napojen na kanalizaci (platí se pouze stočné 320 Kč / měsíčně). Obec Čeperka je má strategické umístění: Pardubice 10 km, Hradec Králové 9 km obojí po rychlostní komunikaci, 2 km nájezd na dálnici D11. V obci Čeperka je veškerá občanská vybavenost včetně mateřské školky a základní školy.