RD 5+1+G Břehy u Přelouče

RD 5+1+G  Břehy u Přelouče

Číslo zakázky:0217
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Prodáno
Rostislav Doležal, MBA
Realitní specialista
Telefon: 775 136 388
Telefon kancelář: 722 955 521
Podrobné informace
Vytápěníústřední elektrické
Zdroj vodyveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Popis

Exkluzivní prodej rodinného domu 5+1 v obci Břehy u Přelouče. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s krbem, kuchyň, spíž, chodba, WC, koupelna a pokoj, v patře se nachází 2 obývací  pokoje a sušárna. Dům je podsklepený.
K domu náleží pozemek 507 m2 (vč.zastavěné plochy), garáž, dílna, technické místnosti, kůlny, dřevník a skleník. Topení el.vytápění, tuhá paliva-krb, ohřev vody – el. bojler, vlastní studna, veřejný vodovod, kanalizace, satelit a pevná linka. Hypotéku zařídíme zdarma našim hypotečním centrem.

Obec Břehy je situována v polabské nížině s příjemným nížinným klimatem, přibližně 1 km od obce protéká řeka Labe. Na severním okraji obce je Opatovický kanál. Obec Břehy je vzdálená cca 2 km od Přelouče
a  8 km od Lázní Bohdaneč a  je  dobře dostupná z dálnice Hradec Králové - Praha. Obec má vybudován vodovod, kanalizaci, veřejný rozhlas a osvětlení, kabelové telefonní rozvody a je plynofikována. V obci je základní i mateřská škola, dvě dětská hřiště, tělocvična, fotbalové hřiště, tenisové kurty, nohejbalové hřiště, kurt na basketbal.