Rodinný dům 5+1 s garáží Pardubice Staré Hradiště

Rodinný dům 5+1 s garáží Pardubice Staré Hradiště

Číslo zakázky:0482
Typ nabídky:Prodej
Stav zakázky:Volný
Jaroslav  Kalabza, MBA
Realitní specialista
Telefon: 722 955 521
Telefon kancelář: 722 955 521
Podrobné informace
Celková plocha457
Užitná plocha160
Zastavěná plocha100
Rok výstavby2009
Stav budovyvelmi dobrý
Počet podlaží2
Vytápěníústřední plynové
Zdroj vodyveřejný vodovod
Kanalizaceveřejná kanalizace
Parkovánígaráž
Energ. třídaG
Popis

Exklusivní prodej Rodinného domu 5+1 s garáží, Pardubice - Staré Hradiště. Novostavba 2009 umístěná až na konci (velmi atraktivní klidná lokace, V.I.P. místo) slepé ulice Na Hledíku č.p. 269.

Rozsáhlá fotodokumentace domu o více než 50 fotografiích je zájemcům k dispozici pouze a jen na domovských webových stránkách exklusivního zprostředkovatele. Odborné půdorysy obou podlaží, výměry, řezy domu, legendy a soupis místností s uvedením m2 atd. najdete také pouze a jen na domovských webových stránkách exklusivního zprostředkovatele.

Makléř má k dispozici klíče a je ihned připraven s prohlídkou domu. Po zaplacení je dům okamžitě k dispozici a k nastěhování. Veškeré vybavení (vč. elektroniky) domu, jenž je zachyceno na fotodokumentaci, v domě zůstává za cenu pouze 150.000,- Kč. Zařízení a vybavení je nové (stáří do 1 roku a v zárukách).

Makléř má pro zájemce k dispozici veškeré detailní dokumenty od domu, například projektovou dokumentaci, stavebně konstrukční část, technickou zprávu a projekt, elektroinstalace projekt, atd. Dům je ve špičkovém stavu, jedná se o novostavbu 21. století s nejrůznějšími moderními technologiemi.

Bankovní odhad České Spořitelny pro Vaši hypotéku, lze reálně očekávat na kupní ceně nemovitosti, a to s ohledem na již vyhotovený bankovní odhad ČS v roce 2018. Budete-li potřebovat hypotéku, vyřídíme Vám jí na klíč spolu s koupí domu, a to u nás na jednom místě, s garancí a za nejvýhodnějších podmínek.